Gablota na sztandar

Istotnym elementem w każdej szkole jest sztandar. Sztandar szkolny jest dla całej społeczności szkolnej jest szczególnym symbolem. Sztandar w szkole to znak, który łączy uczniów obecnych z tymi, którzy opuścili już progi szkoły bądź z tymi, którzy do niej przybędą. Dlatego powinno się sztandar otaczać czcią i oddawać należne mu honory. Ważne jest by był on dobrze przechowywany i z dumą eksponowany. Zasługuje na odpowiednia oprawę. Gablota na sztandar jest odpowiednim do tego rozwiązaniem. Niewątpliwą zaletą gablot na sztandar stanowi jej funkcja ochronna, dzięki której przedmioty ulokowane w środku takiej gabloty są we właściwy sposób ochronione od różnych czynników, na przykład od kurzu lub dzieci biegających na przerwach. Gabloty mogą wisieć na ścianie oraz stać na podłodze mając wtedy większe gabaryty. Każda taka gablota powinna być wyposażona w solidny zamek patentowy oraz uchwyty do drzewca, które pozwalają w pełni wyeksponować godło. Warto zamontować także efektowne oświetlenie, zamki na wspólny klucz oraz szyby z bezpiecznego szkła. W internecie jest wiele firm, które oferują szeroką gamę gablot na sztandar. Różnią się wielkością i materiałami z których są wykonane. Oferowane są dla szkół w wielu atrakcyjnych cenach i możliwościach zapłaty. Każda szkoła powinna zaopatrzyć się w taką gablotę.