Wejdź do branży administracji publicznej!

Administracja publiczna to branża bardzo ciekawa. Niejednokrotnie okazuje się, że zainteresowani nią są ludzie, którzy dotychczas skupiali się na innych dziedzinach i pracowali w zupełnie innej branży.
Wyższa Szkoła Administracji Publicznej pozwala na przekwalifikowanie się i umożliwia rozpoczęcie swojej kariery w branży administracji publicznej. Nie ma znaczenia, czy masz ukończoną pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, czy też resocjalizacyjną, a może jesteś absolwentem politechniki — wyższa szkoła administracji publicznej będzie dla ciebie doskonałym miejscem rozwoju i poszerzania swoich kompetencji, a także pomoże ci stać się jeszcze bardziej atrakcyjnym na rynku pracy.
Dziś administrowanie danych w przestrzeni publicznej odbywa się w prawie każdej instytucji. Zarówno fundacje, jak i rentowne spółki posiadają swój dział administracyjny. Wszędzie potrzeba ludzi, którzy będą mieli odpowiednie kompetencje do podjęcia działań administracyjnych.
Nasza szkoła jest miejscem, w którym można znaleźć wielu ciekawych ludzi, którzy tak, jak ty są zainteresowani rozwijaniem swojej kariery w branży administracji publicznej. Możesz liczyć na ich pomoc i wsparcie! Niezależnie od tego, kim jesteś z zawodu, przyjmiemy cię z otwartymi ramionami, bo wiemy, że właśnie ty będziesz przyszłością branży administracji publicznej.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z działem rekrutacji, a także o zapoznanie się z naszą szczegółową ofertą edukacyjną. Gwarantujemy możliwość uzyskania stopnia licencjata lub magistra.