Tabletki calominal (6)Tabletki calominal to suplement diety, którego zadaniem jest leczenie nadwagi, wspomaganie kontroli wagi oraz zmniejszenie przyswajania cholesterolu.

Calominal zmniejsza ilość tłuszczów, które są wchłaniane do organizmu, a tym samym ilość dostarczanych kalorii do organizmu. Lek ten cieszy się dużą popularnością i ma wiele pozytywnych opinii. Cena tego suplementu waha się w granicach 40 zł za 60 tabletek, które wystarczą na 2 tygodnie kuracji. W celu zwiększenia efektów odchudzania należy połączyć zażywanie tego leku z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem. Calominal zawiera w sobie chitozan, który posiada zdolność do wiązania dużych ilości lipidów, nie ulega on strawieniu i razem z tłuszczami wydalany jest z organizmu. Należy pamiętać, aby przy zażywaniu tego suplementu zwiększyć ilość przyjmowanych płynów.

Liczba osób na świecie zmagających się z nadwagą rośnie bardzo szybko, wiele z nich boryka się z problemem braku efektów mimo aktywności fizycznej. Rozwiązaniem tego problemu jest calominal, który w połączeniu ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną pozwala nam pozbyć się dodatkowych kilogramów.