SMSy do wszystkich sieci za 3 grosze
Jeśli jesteś w taryfie Plus na Kartę i wysyłasz często SMSy do różnych sieci to warto uruchomić promocję, w której koszt SMSa spada do 3 groszy.
By uruchomić promocję należy wykorzystać kod *136*11*03# i zatwierdzić zieloną słuchawką. Od tej pory każdy SMS będzie kosztował Cię 3 grosze.

Aktywacja tej usługi kosztuje 5zł miesięcznie. Opłata pobierana jest cyklicznie co miesiąc, więc nie musisz pamiętać o przedłużaniu.

Wskazówka: Oferta łączy się z nielimitowanymi SMSami do Plusa. Mając tę promocję oraz włączoną usługę 3gr/SMS możesz SMSować bez limitu do Plusa nie za 39gr dziennie, a za 3gr dziennie.

Wybrane Numery w Plus na Kartę
Także w ofercie Plus na Kartę mamy ofertę w ramach której możemy dzwonić bez limitu do maksymalnie 5 wybranych numerów w Plusie.
By aktywować usługę należy wybrać kod *104*11*48numer_telefonu# i zatwierdzić zieloną słuchawką. Od tej pory z wybranym numerem będziesz mógł rozmawiać bez końca.

Pamiętajcie, że możecie wybrać do 5 darmowych numerów, a opłata niezależnie od ich ilości wynosi 10zł miesięcznie (w przeciwieństwie do oferty Simplus, gdzie mamy opłatę 5zł/1 numer).

Ważność pakietu to tradycyjnie miesiąc, a dodatkowo usługa przedłużana jest automatycznie.