Pireneje – gdzie można w nich przenocować?

Aby zwiedzić całe Pireneje lub przynajmniej wspiąć się na jeden ze szczytów tego pasma, będziesz musiał po drodze gdzieś się zatrzymać, aby przetrwać noc i solidnie przygotować się do dalszej wędrówki. Sprawdź zatem teraz jakie bazy noclegowe masz w ogóle do wyboru i zdecyduj się na najbardziej odpowiadającą ci opcję.

W Pirenejach spokojnie rozbijesz się „na dziko”. Jeśli tylko weźmiesz ze sobą swój namiot, rozłożysz go w odpowiadającym ci miejscu i przenocujesz zupełnie za darmo! To oszczędne rozwiązanie, jednak możesz się go nieco obawiać – jeśli tak właśnie jest, lepiej od razu zarezerwuj sobie miejsce w jednym ze schronisk. Ile zapłacisz za noc spędzoną w takim obiekcie? Przeważnie ok. 15 euro, czyli dość sporo, biorąc pod uwagę również to, że nie będziesz mieć dostępu do ciepłej wody. Pireneje zaproponują ci także atrakcyjne i wspaniale wyposażone pola campingowe – natkniesz się na nie w miejscowościach turystycznych. Są one połączeniem dość wysokiej wygody z niską ceną samego noclegu.

frazy kluczowe: Pireneje kolejka wąskotorowa, Pireneje orientalne, Pireneje w maju, Pireneje wyprawa, Pireneje z lotu ptaka, wyprawa w Pireneje