oprogramowanie-stomatologiczne-1We współczesnych gabinetach stomatologicznych znaleźć można najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku. Stomatolog w swojej codziennej pracy wykorzystuje nie tylko swoją wiedzę i doświadczenie, ale także urządzenia wysoko specjalistyczne i komputery.

Dawniej, kiedy postęp elektroniki nie był tak znaczący jak jest dzisiaj, w gabinetach stomatologicznych nie potrzebne były komputery. Dzisiaj nikt nie wyobraża sobie pracy bez takiego sprzętu. Komputery zastąpiły nawet zwykłe kalendarze, w których zapisywani byli klienci na kolejne wizyty.

Oprogramowanie stomatologiczne to specjalistyczna aplikacja, która pozwala prowadzić, między innymi kartoteki pacjentów, wygodny terminarz, powiadomienia sms i e-mail czy diagram zębów. Oprogramowanie stomatologiczne zapewnia też stały dostęp do zdalnej pomocy w przypadku awarii lub problemów z programem.

Warto wyposażyć swój gabinet w oprogramowanie stomatologiczne. Usprawni to naszą pracę, pozwoli na zautomatyzowanie wielu czasochłonnych czynności oraz zadba o dane każdego naszego klienta.