MultiKonto Aquarius to prestiżowy ROR (rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy) z osobistym doradcą w placówce. Konto daje możliwość zarządzania finansami przez: net, call center, placówkę i WAP. Atuty MultiKonta Aquarius: 0 zł za otworzenie konta 0 zł* / 15 zł (Taryfa Classic) lub 0 zł** / 40 zł (Taryfa Intensive) za prowadzenie miesięczne 0 zł za przelewy przez sieć 0 zł za stałe zlecenia przez Internet 0 zł za wyciągi elektroniczne do rachunku 0 zł za usługę maklerską 0 zł za rachunek do obsługi funduszy inwestycyjnych 0 zł za wysoko oprocentowany rachunek oszczędnościowy MultiMax Aquarius MultiKonto Aquarius umożliwia: profesjonalne doradztwo w placówkach na terenie całego kraju (obsługa bez kolejki) dostęp do ponad 100 wpłatomatów w całej Polsce preferencyjne oprocentowanie kredytów hipotecznych możliwość negocjowania oprocentowania lokat w PLN, USD, EUR, GBP łatwość uzyskania wyższej kwoty kredytu odnawialnego, gotówkowego, auto-moto bezpieczne transakcje w necie MultiTransferem i netk@rtą (elektroniczna porponetka) nieograniczona ilość zleceń stałych, poleceń zapłaty bezpłatne karty Visa Electron (na życzenie również karta Visa Classic) z logo Klubu Aquarius, które jednocześnie identyfikują przynależność do Klubu Ekskluzywnej Bankowści.

Kredyty mieszkaniowe spłaca wielu z nas. Dzięki przed stali się właścicielami wymarzonych mieszkań albo domów.

To właśnie na rachunek osobisty pracodawca przelewa naszą wypłatę a my korzystając z konta regulujemy wierzytelności albo codzienne należności.obecnie, aby dysponować pieniędzmi na swoim koncie osobistym, nie trzeba już jeździć do banku.

Pożyczone pieniądze przeznaczymy na dowolnie wybrany zamiar. Aby dostać kredyt nie trzeba posiadać poręczycieli ani przeprowadzać uciążliwych formalności.