Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

Z wielką przyjemnością pragnę zaprosić Państwa do udziału w V Kongresie Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej.

Tym razem gościć będziemy Państwa we wrześniu, w „mieście inspiracji” w Lublinie.

Ginekologia onkologiczna to dziedzina która w ostatnich latach rozwija się wyjątkowo szybko i prężnie. Wprowadzamy nowe techniki operowania naszych pacjentek i nowe leki. Rozwijamy diagnostykę i leczenie a jednocześnie pamiętamy o zachowaniu komfortu życia w czasie choroby i jego jakości po leczeniu.

Mając na uwadze najnowsze doniesienia naukowe i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom w codziennej pracy, opracowaliśmy program Kongresu tak, aby mogli Państwo zapoznać się zarówno z najnowszymi doniesieniami z zakresu badań klinicznych oraz molekularnych jak i z najbardziej aktualnymi standardami diagnozowania i leczenia nowotworów narządów płciowych kobiety.

Liczny udział uznanych autorytetów polskich i zagranicznych będzie niewątpliwą atrakcją naszego Kongresu. Większość wykładowców ze Stanów Zjednoczonych i z Niemiec wygłosi wykłady w języku polskim. Szeroka gama ważnych problemów będzie przedstawiona w formie warsztatów.

Serdecznie zapraszam do udziału szczególnie młodych adeptów ginekologii onkologicznej. Zapraszamy Państwa do przedstawienia swoich osiągnięć w ramach sesji plakatowej. Najlepsze prace otrzymają nagrody ufundowane przez ESGO.

Mam nadzieję, że zaproponowany program będzie dla Państwa interesujący i pomocny w codziennej pracy.

Będę zaszczycony goszcząc Państwa w dniach 28-30 września 2017 roku w Lublinie na V Kongresie naszego Towarzystwa.

Serdecznie zapraszam

słowa kluczowe: ptgo, prezentacja hotelu, kotarski ginekolog lublin, marek polkowski ginekolog, kolposkopia lublin, tarkowski ginekolog lublin, anna gryboś ginekolog, dominika hudziak ginekolog, stargorod lwów, anna markowska ginekolog