Chcąc dobrze zdać egzamin dojrzałości trzeba wykazać się nie lada odwagą i wytrwałością. Abiturienci wiedzą o czym mowa… Te nieprzespane noce, setki powtórek, płacz i zgrzytanie zębów. Chcąc zaoszczędzić młodym ludziom niepotrzebnego stresu zachęcamy ich do wybrania się na korepetycje dla maturzystów.
Przedmioty kierunkowe, czyli te zdawane na maturze kosztują biednych przyszłych studentów trzy godziny dziennie. A co z bieżącą nauką? Ach tak, o niej też nie wolno zapomnieć. Fantastycznym rozwiązaniem jest grupowa nauka ze współbraćmi w niedoli egzaminacyjnej. Uczelnie organizują wszelakie (bezpłatne!) zajęcia, które zamieniają lękliwych uczniów niemalże w profesorów. Bądź co bądź, zajęcia te bardzo dużo dają, gdyż mają na celu aktywizowanie uczestników. Nie jest to więc monolog wykładowcy, a wspólna praca przekuwająca się nieustannie w olbrzymi majowy sukces.
Wszyscy dobrze wiemy, iż bazując jedynie na szkolnych zajęciach nie osiągniemy niebotycznych osiągnięć. Bez pracy nie ma kołaczy, a więc do pracy rodacy!