Organizowany w dniach 24 – 30 marca 2017 w Poznaniu, siedemnasty już tydzień kina hiszpańskiego był jak co roku wyjątkowym świętem hiszpańskiego języka i iberyjskiej kultury. Był także znakomitą okazją do rozkoszowania się niepowtarzalnym klimatem pełnym słońca i energetycznej muzyki.
Na tegorocznym festiwalu zaprezentowano szeroki przekrój stylów i gatunków, wśród których zobaczyć można było zarówno filmy współczesnego kina artystycznego jak i najpopularniejsze hiszpańskie hity kinowe. Czarne komedie i subtelne romanse. Filmy będące adaptacjami sztuk teatralnych oraz hiszpańskie kino dokumentalne. Nowością i niespodzianką tegorocznego tygodnia kina hiszpańskiego był natomiast poprzedzający to wydarzenie hiszpański maraton strachu będący przeglądem hiszpańskich horrorów wyprodukowanych w ostatnich latach.
Tegoroczny, siedemnasty przegląd kina hiszpańskiego stał się już jednak przeszłością i nie pozostało nic innego jak czekać na rok następny, gdy nieodmiennie hiszpański Poznań zachwycał będzie najlepszymi filmami półwyspu Iberyjskiego.

………
– hologram kolekcjonerski
– licencja spedycyjna
– Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych
– toksyna botulinowa warszawa
– naklejki na legitymację
– Język norweski od A do Z Repetytorium
– poszerzanie otworów drzwiowych
– komornik sądowy Kalisz
– Poradnik stolarza, Prace w drewnie, konstrukcje drewniane
– WŁAŚCIWOŚCI GAZU PŁYNNEGO