bezdech-senny-2Kto z nas nie lubi spać? Ja uwielbiam i kiedy słyszę, że dla kogoś sen jest jedynie przykrym obowiązkiem, to zaczynam się zastanawiać, z jakiej planety przybył na naszą piękną Ziemię.

Bo jak można nie lubić tego uczucia, kiedy po ciężkim dniu kładziesz głowę na miękkiej poduszce i przykrywasz się przyjemnie ciepłą kołdrą? Kto nie lubi tego mroku, w którym tonie cały pokój, a także – po chwili – on sam? Dla mnie to absolutnie niepojęte.

Niestety, nie każdy ma możliwość bezproblemowego przespania całej nocy. Ludzie muszą się zmagać z różnymi dolegliwościami: od bezsenności, po bezdech senny, na np. problemach z prostatą skutecznie utrudniającą sen kończąc.

Dlatego zrozumiałymi wydają się próby rozwiązania tego kłopotu, poszukiwania pomocy u specjalisty czy nawet szukanie wyjścia z tej sytuacji na własną rękę, chociażby w Internecie. Pomimo, że bezdechowi sennemu bardzo często towarzyszą inne objawy, on sam jest w wielu przypadkach całkowicie uleczalny, co przywraca komfort snu – i tego wszystkim cierpiącym na tę przypadłość życzę.