Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie



Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie

Wybitni absolwenci

Z dumą prezentujemy uczniów Ekonoma, którzy są chlubą naszej szkoły i zasługują na miano najlepszych, najzdolniejszych, najbardziej pracowitych. Są wśród nich laureaci konkursów i olimpiad oraz zasłużeni absolwenci, którzy uzyskali wysokie noty w nauce i zachowaniu lub zostali wpisani do Złotej Księgi szkoły.

2016/2017

Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia
1. Bartłomiej Jerszewski IV b TE 5,56
2. Beata Knopik IV b TE 5,56
3. Patryk Jakubek IV a TE 5,20
4. Roksana Zinko IV a TE 5,12
5. Alicja Wirkus IV b TE 4,89

 

2015/2016

Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia
1. Ilona Senger IV a TE 5,00
2. Klaudia Okroy IV TOT/HOT 5,00
3. Aleksandra Mielewczyk IV a TE 4,56
4. Kamil Małecki IV a TE 4,56
5. Adrian Biłanicz IV b TE 4,56

 

2014/2015

Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia
1. Agata Smentoch IV a TE 4,85
2. Teresa Leman IV b TE 4,46
3. Natalia Kreczmer IV TH 4,42
4. Alicja Grzelak IV TOT/HOT 4,00

 

2013/2014

Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia
1. Patrycja Walk IV b TE 5,38
2. Patrycja Myma IV b TE 5,23
3. Łukasz Lass IV a TE 4,92
4. Bernateda Łącka IV b TE 4,92
5. Marta Rekowska IV b TE 4,85

 

2012/2013

Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia
1. Kamil Wirkus IV b TE 5,08
2. Sławomir Jereczek IV a TE 4,85
3. Justyna Klasa IV b TE 4,85
4. Patrycja Renkiewicz IV TOT/HOT 4,77

 

2011/2012

Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia
1. Magdalena Bela IV b TE 4,68
2. Karolina Kopp Ostrowska IV TOT/HOT 4,38
3. Michalina Dulewicz IV a TE 4,25
4. Karolina Braun IV TŻiGD 4,00

 

2010/2011

Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia
1. Marta Wnuk Lipińska IV a TE 5,08
2. Magdalena Wnuk-Lipińska IV b TE 4,86
3. Patrycja Szczegielniak IV b TE 4,86
4. Joanna Sikora IV TH 4,55
5. Ewa Gawin III LO 4,45

 

2009/2010

Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia
1. Monika Paszylka IV a TE 4,60
2. Mariola Spierewka IV a TE 4,60
3. Natalia Kowalska IV b TE 4,57
4. Celina Gradzik III LO 4,00
5. Katarzyna Bińczyk IV TŻiGD 4,00

 

2008/2009

Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia
1. Ewelina Brzeska IV a TE 4,75
2. Marcin Biłanicz IV TH 4,60
3. Magdalena Parada IV TŻiGD 4,38
4. Magdalena Potarzycka III LO 4,27
5. Natalia Grzonka IV b TE 4,09

 

2007/2008

Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia
1. Rafał Lipka IV b TE 5,46
2. Marzena Podolska IV a TE 5,30
3. Edyta Dominiak IV a TE 5,30
4. Ewelina Cyrson III LO 4,83
5. Justyna Lejk IV TH 4,80

 

2006/2007

1. Iwona Osińska IV a TE 4,97
2. Marta Majkowska III LO 4,87
3. Ewa Pacan IV TŻiGD 4,68
4. Magdalena Jereczek IV b TE 4,50
5. Weronika Maślona III LP 4,46

 

2005/2006

1. Dorota Stenka IV TA 4,90
2. Anna Ryngwelska IV a TE 4,76
3. Beata Molęda IV b TE 4,71
4. Kinga Mudyn IV TŻiGD 4,60
5. Adriana Cichosz IV TH 4,56

 

Comments are closed.