Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Turystyka konferencyjna

W naszej szkole gościliśmy (20-09-2017r.) dr Damiana Paliwodę, chemika pracującego obecnie na Lehigh University, Pensylwania,USA, a wcześniej, w latach 2014-2016 na European Synchrotron Radiation Facility, Grenoble, Francja. Celem spotkania, w którym uczestniczyli uczniowie III i IV TOT/HOT, była rozmowa nt. turystyki konferencyjnej, a także spraw związanych z obowiązkiem wizowym. Pan Paliwoda omówił szereg kwestii związanych z organizacją międzynarodowych konferencji i udziałem w nich.

Comments are closed.