Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Wizyta studyjna – 5* Hotel Marine

30 uczniów klas II i III TOT/HOT uczestniczyło w wizycie studyjnej do firmy z zakresu hotelarstwa. 4 października 2017r. uczniowie odwiedzili 5* Hotel Marine usytuowany nad samym morzem w Kołobrzegu. Uczniowie, w towarzystwie 2 pracowników hotelu, ponad dwie godziny poznawali funkcjonowanie hotelu, mieli okazję poznać wyposażenie i standard pokoi, strefę SPA, miejsca rozrywki, działalność recepcji, kawiarni i restauracji. Mieli możliwość zadawania pracownikom pytań związanych z ich codziennymi obowiązkami i nietypowymi sytuacjami mającymi miejsce w hotelu.

Comments are closed.