Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie

Warsztaty językowo-kulturowe

Dnia 23 maja w naszej szkole odbyły się warsztaty językowo-kulturowe. W tym celu przybyli do nas zaproszeni goście z Chin i Hiszpanii. Allan i Ciu przebywają w Polsce w ramach projektu realizowanego przez szkołę w Kołczygłowach. Claris, pochodząca z Hiszpanii a mieszkająca we Francji, jest wolontariuszką pracującą przy Inkubatorze Przedsiębiorczośći w Bytowie.

Uczniowie szkoły mieli możliwość poznania kultury ich krajów oraz nauki kilku zwrotów w obcych językach. Ponadto, Ciu zaprezentowała swoje umiejętności artystyczne, taniec i śpiew. Nasi goście wspólnie z uczniami chętnie zagrali w „głuchy telefon”, „kahoot”, „zgadnij kim jesteś” w języku angielskim. Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili i już myślą nad kolejnym spotkaniem.

 

Comments are closed.