Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

II Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

PLAKAT TARGI

W dniu 24 marca 2017 r. w sali gimnastycznej ZSP w Bytowie odbędą się II Powiatowe Targi Edukacji i Pracy Zaplanuj swoją przyszłość. Zapraszamy gimnazjalistów do odwiedzenia stoiska naszej szkoły, zapoznania się z przygotowaną ofertą oraz do obejrzenia pokazu umiejętności kulinarnych naszych uczniów.
Jednocześnie serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w siedzibie ZSEU przy ul. Derdowskiego, podczas którego będzie można obejrzeć obiekty szkolne i pracownie, porozmawiać z uczniami i nauczycielami, uzyskać wyczerpujące informacje o kierunkach kształcenia oraz poznać fantastyczny klimat naszej szkoły.

 

Comments are closed.