Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Konkurs Wiedzy z Finansów i Rachunkowości

Dnia 3 kwietnia 2016 r.  odbył się Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Finansów i Rachunkowości na Politechnice Koszalińskiej. W konkursie tym brało udział  3 uczniów naszej szkoły z klasy IV b TE: Marta Krefft, Adrian Biłanicz i Damian Półczyński.  Damian Połczyński zajął V miejsce Konkurs organizowany był przez Katedrę Finansów i Katedrę Rachunkowości Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej wraz ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy oraz Studenckim Kołem Naukowym Finansów – POLTECH KOSZALIN. Konkurs był zorganizowany dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do konkursu przystąpiły szkoły z Bydgoszczy, Bytowa, Koszalina, Gryfic, Kartuz, Sierakowic, Nowogardu, Białogardu, Żukowa,
Elbląga, Słupska i Starogardu Gdańskiego.

 

Comments are closed.