Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Konkurs Mój Jan Karnowski z Czarnowa

Uczennica naszej szkoły, Ilona Grzybowska zajęła I miejsce w konkursie Mój Jan Karnowski z Czarnowa, który zorganizowało Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Brusach. Tematyka konkursu dotyczyła twórczości Jana Karnowskiego. Ilona napisała piękny wiersz o życiu i twórczości kaszubskiego poety. Zachwycił on komisję konkursową, która jednogłośnie przyznała Ilonie  pierwsze miejsce.  Nagrodę oraz dyplom wręczył uczennicy pan dyrektor Stanisław Kożyczkowski. Gratulujemy Ilonie i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.