Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Kolejne spotkanie za nami

9 Grudnia odbyło się kolejne spotkanie z projektu „Parasol”. Tym razem uczestnicy projektu debatowali na temat wyborów parlamentarnych. Podzieleni na dwie grupy tworzyli analizę SWOT swojej partii politycznej, a także wyznaczali cele do zwycięstwa w wyborach. Już niedługo uczniowie Szkolnego Klubu Myśli Politycznych w ramach projektu  będą organizować w naszej szkole kampanię wyborcze oraz będą zachęcać do głosowania na daną partię polityczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.