Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2013-2014

W dniu 15 listopada 2013 r, Kuratorium Oświaty w Gdańsku zorganizowało uroczystość wręczenia dyplomów potwierdzających przyznanie  Stypendium Prezesa Rady Ministrów, która odbyła się w Kościerzynie. W tym roku szkolnym Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najlepszego ucznia naszej szkoły zostało przyznane Ilonie Grzybowskiej, uczennicy klasy II a TE  ze średnią ocen 5,00. Jest to bardzo duże  wyróżnienie, wyraz uznania i nagroda za solidną i ciężką pracę. Serdecznie gratulujemy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.