Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

„Superhandlowiec Ekonoma”

Kasia,  Ola,  Weronika,  Laura,  Asia,  Kacper czy Czarek? Na kogo stawiacie? W naszej szkole odbył się trzeci już konkurs „Superhandlowiec Ekonoma” . Najpierw ochotnicy zmagali się z testem teoretycznym i na jego podstawie do finału dostała się ta właśnie siódemka. Ich zadaniem w finale  było wyliczenie cen,  przyjęcie dostawy,  przygotowanie dokumentacji,  ekspozycja towaru… Jeden błąd może przekreślić drogę do wygranej.  Komu się udało? Kto opanował stres i pokonał konkurencję? Wyniki już w środę podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. 

Comments are closed.