Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

„Znane i nieznane piękno mojego regionu”

Uczennice naszej szkoły, Kinga Krywiak i Emilia Kotz, brały udział w konkursie „Znane i nieznane piękno mojego regionu”. Konkurs ten był pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego i swoim zasięgiem obejmował 3 województwa. Emilia i Kinga już jako absolwentki Ekonoma, 30 maja 2019 r., w Hotelu Central w Gdańsku podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Turystyki i Hotelarstwa odebrały nagrody za zajęcie II miejsca. Nagrody, w tym m. in. voucher do Decathlonu i na strzelnicę MoST w Gdyni oraz pokrycie opłaty rekrutacyjnej  i czesnego na semestr zimowy na I rok studiów w WSTiH w Gdańsku, wręczył absolwentkom Konsul Republiki Ludowej Bangladeszu. Gratulujemy!

Comments are closed.