Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Wizyty studyjne w Zakładach Porcelany Stołowej LUBIANA S.A

W ramach projektu Lean Lider młodzież naszej szkoły (wybrani uczniowie klas 1TL, 2TS, 2TH, 3TH) uczestniczyła w 3 wizytach studyjnych w Zakładach Porcelany Stołowej LUBIANA S.A. Jest to nowoczesny producent porcelany stołowej, prowadzący sprzedaż do 40 krajów na całym świecie. Zakłady te tworzą największą „Grupę Porcelanową” w Europie.

Dzięki zaangażowaniu i uprzejmości pracowników „LUBIANY” S.A. uczniowie zostali zapoznani z historią firmy, zostali przeszkoleni z zakresu bhp, obejrzeli cały proces produkcji, a przede wszystkim obserwowali wybrany etap procesu produkcji.

ównym celem wizyty było zapoznanie się z wybranym obszarem procesu produkcji. Każda z grup obserwowała inny obszar procesu produkcji. Konsekwencją tych obserwacji była propozycja nowych rozwiązań, optymalizacja procesu przedstawiona przez uczniów.

Był to bardzo interesujący i pracowity czas.

Dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie spotkań, zaangażowanie prezesa i pracowników, którzy chętnie dzielili się wiedzą. Dziękujemy przede wszystkim panu Fabianowi Matloch.

Comments are closed.