Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Finał V Międzyszkolnego Konkursu Turystyczno-Hotelarskiego

W finale V Międzyszkolnego Konkursu Turystyczno-Hotelarskiego, który odbył się 26 marca 2019 r. w ZSH w Sopocie  wzięło udział 31 uczestników, w tym 4 uczniów naszej szkoły: Marlena Cichosz, Magdalena Depka Prądzinska, Maja Zwierzchowska (3 TOT/HOT) i Borys Wrzesiński (2 TO). Uczniowie rozwiązywali test zawierający pytania dotyczące ustaw o usługach turystycznych (po nowelizacjach), Kodeksu Postępowania Praktycznego, zasad bhp i przeciwpożarowych w biurze turystycznym i hotelu, a także z rozporządzenia w sprawie pilotów i przewodników z 2014. Wyróżnienie otrzymała Magdalena Depka Prądzinska. Serdecznie gratulujemy.

Po zakończeniu zmagań konkursowych młodzież brała udział w wizycie studyjnej w pięciogwiazdkowym hotelu Sofitel Grand Sopot.

Comments are closed.