Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Studniówka

W sobotę, 9 lutego, na sali gimnastycznej naszej szkoły miała miejsca studniówka naszych tegorocznych maturzystów. To wspaniałe wydarzenie rozpoczęło się od odtańczenia przez uczniów tradycyjnego poloneza, który zgromadził na sali tłumy. Po polonezie zaczęła się zabawa do białego rana, którą nasi uczniowie zapamiętają do końca życia. Chcielibyśmy podziękować zarówno uczniowskiemu, jak rodzicielskiemu komitetowi studniówkowemu, które zadbały o jak najstaranniejsze zorganizowanie tego święta. Podziękowania składamy także w ręce nauczycieli, którzy służyli pomocą i dobrym słowem.

Comments are closed.