Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

„Lokalne Inspiracje Handlowe”

W ramach program „Lokalne Inspiracje Handlowe” realizowanego w klasie III TLH odwiedziliśmy kolejną firmę handlową- CD-Market w Bytowie. Właściciel przedsiębiorstwa DEMAX C.D. Pani Czesława Nowacka przedstawiła nie tylko historię i strukturę przedsiębiorstwa, ale również kierunki zmian we współczesnym handlu z tradycyjnymi metodami sprzedażowymi. Rola usług posprzedażowych świadczonych przez sklep powoduje nie tylko utrzymanie dotychczasowych klientów, ale także pozyskiwanie nowych. Zachwyciły nas piękne produkty będące w ofercie sklepu oraz ciekawe aranżacje wykonane na salach sprzedażowych.

Comments are closed.