Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Gala wręczenia nagród w Pomorskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019

Dnia 07.02.2019 r. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w Pomorskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019. Nasze technikum zajęło 10 miejsce w tym rankingu. Na oficjalną ceremonię odbywającą się w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej udał się Dyrektor wraz z delegacją tegorocznych maturzystów. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych zarówno z Trójmiasta jak i Słupska, oraz ich kołami naukowymi.

Comments are closed.