Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Wireland i procesy negocjacyjne.

Dnia 31.01.2019r. trzecią i czwartą klasę Technikum Handlowego odwiedził kolejny już raz przedstawiciel firmy Wireland. Poruszony został temat znaczenia negocjacji w handlu oraz powiązane z tym procesy ustalenia BATN-y oraz obszaru potencjalnego porozumienia ZOPA.  Pan Romam Jereczek przedstawił style komunikacji transakcyjnych (ego rodzica, ego dorosłego i ego dziecka) oraz elementy procesu negocjacji. Na podstawie wykonanych zadań symulacyjnych uczniowie poznali postawę skutecznego negocjatora opartą na formule OSI.

Serdecznie dziękujemy firmie handlowej Wireland z Bytowa za umożliwienia spotkań uczniów z  przedstawicielami przedsiębiorstwa zajmującymi się na co dzień zagadnieniami  z zakresu handlu.

Comments are closed.