Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Lokalne Inspiracje Handlowe

Za nami już kolejne spotkanie zrealizowane w ramach przedsięwzięcia „Lokalne Inspiracje Handlowe”. Tym razem wybraliśmy się do  lokalnej firmy z tradycjami, która funkcjonuje  na naszym rynku już ponad 20 lat. Jest to marka, którą wszyscy Bytowiacy znają i kojarzą z materiałami piśmienniczymi i biurowymi, tym przedsiębiorstwem jest  KLEKS. 

Firma działa prężnie na naszym rynku, posiada kilka oddziałów w Bytowie. Prowadzi sprzedaż zarówno  tradycyjną oraz internetową, obsługuje klientów indywidualnych,   duże przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe oraz jednostki samorządowe.

Spotkanie poprowadził  współwłaściciel firmy Pan Marek Wendt, któremu jesteśmy wdzięczni za profesjonalnie poprowadzone spotkanie oraz możliwość przyjrzenia się pracy handlowca w praktyce.

Technikum Handlowe

Comments are closed.