Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Młody Lean Lider

Wybrani uczniowie klas 1TLH, 2TS, 2TH zakwalifikowali się do II etapu konkursu Młody Lean Lider. Etap ten odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim. Opiekunami są nauczycielki: Katarzyna Koterba, Magdalena Lubańska, Barbara Wiśniewska.

Młody Lean Lider to innowacyjny konkurs mający na celu zapoznanie uczestników z wymaganiami europejskiego rynku pracy oraz rozwinięcie kompetencji przedsiębiorczości indywidualnej i zbiorowej.

Program ten obejmuje 3 etapy:

1 etap trwał od października do grudnia 2018 r.- w tym etapie uczniowie uczestniczyli w grze symulacyjnej, której celem był rozwój umiejętności pracy zespołowej oraz świadomości roli członka grupy we wspólnym dążeniu do celu.

2 etap trwa od stycznia do lutego 2019 r. – etap ten dotyczyć będzie rozwoju wiedzy z zakresu technik doskonalenia procesów- uczniowie zdobywają wiedzę merytoryczną poprzez zadania- wyzwania i bezpośrednia rywalizację w grze symulacyjnej.

3 etap obejmuje udział przez 3 tygodnie w firmach i pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach.

Comments are closed.