Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

KIERMASZ ŚWIĄTECZNYCH CIASTECZEK

Jak co roku przed świętami uczniowie TŻiUG organizują kiermasz świątecznych wypieków. Młodzież wkłada wiele serca i zaangażowania w przygotowanie pachnących pierników i korzennych ciasteczek. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na WOŚP. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy i życzymy wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

NAJLEPSZE ŚWIĄTECZNE CIASTECZKA

Konkurs na świąteczne wypieki to jeden z najpyszniejszych konkursów, w którym tak naprawdę nie liczy się wygrana. Liczy się dobra zabawa i świąteczna atmosfera podczas wspólnego wypiekania. Konkurs na najlepsze świąteczne ciasteczka został dziś rozstrzygnięty. Wiemy kto w Ekonomie piecze najlepiej. Najpiękniejsze i najsmaczniejsze ciasteczka przygotowały dziewczyny z klasy II TŻ: Natalia Formela i Marta Filewicz.

Comments are closed.