Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

28 listopada uczennica klasy III TE Alicja Bukowska uczestniczyła w uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019. Uroczysta gala odbyła się w Gdańsku, w Muzeum II Wojny Światowej.

Wszystkim stypendystom gratulowała Małgorzata Bielany – Pomorski Wicekurator Oświaty. Podziękowanie złożyła również rodzicom uczniów oraz nauczycielom i dyrektorom szkół. Otrzymanie stypendium to wielki sukces dla naszej uczennicy i wyróżnienie za trud włożony w naukę. 
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Comments are closed.