Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Spotkanie z kierownikiem “Media Expert”

Handel i sprzedaż to sektor, w którym nie trudno o pracę – również na stanowisku menedżerskim. Kierownik musi kontrolować to, co dzieje się w sklepie i efektywnie zarządzać swoimi podwładnymi.

O arkanach tej trudnej pracy opowiedział pan Michał Miętki, kierownik sklepu “Media Expert” w Bytowie, z którym spotkali się uczniowie klasy III TH.

Z wielkim zapałem i entuzjazmem  opowiedział on o systemie działania placówki handlowej i przekazał swoją wiedzę. Uczniowie dowiedzieli się m.in.: jak powinna przebiegać prawidłowa relacja z klientem, jak wygląda system motywacyjny w firmie oraz jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna. Pan Michał zobrazował na swoim przykładzie najważniejsze cechy, jakie powinien posiadać menedżer: pewność siebie, empatię, asertywność, konsekwencję i doskonałą organizację.

Kontynuacją tego spotkania było zaproszenie nas do marketu. Na miejscu zapoznaliśmy się z najświeższą ofertą i dowiedzieliśmy się jak zwiększyć skuteczność sprzedaży w placówce i jak wygląda planowanie pracy sklepu.

Te cenne wskazówki przydadzą się na nam na drodze planowania naszej kariery 🙂

Comments are closed.