Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Spotkaniu z Panem Romanem Jereczkiem – kierownikiem działu wyposażania sklepów w firmie Wireland

Dziś klasy III i IV techniku handlowego wzięły udział w spotkaniu z Panem Romanem Jereczkiem, który jest kierownikiem działu wyposażania sklepów w naszej lokalnej firmie Wireland w Bytowie.

Na spotkaniu poznaliśmy zróżnicowane techniki sprzedaży oraz otrzymaliśmy cenne wskazówki dotyczące osiągnięcia sukcesu zawodowego. Dzięki spotkaniu dowiedzieliśmy się jak ważną rolę pełni samodoskonalenie, determinacja i zaangażowanie. Wiemy jak znaczące w kontaktach z klientem jest prawidłowe rozpoczęcie rozmowy sprzedażowej oraz znalezienie tzw. „wspólnego mianownika” z rozmówcą. Poruszyliśmy także kwestie związane z różnorodnością klientów i umiejętnością radzenia z nimi. Uświadomiliśmy sobie w jaki sposób podejść do klienta za pomocą odpowiedniej komunikacji niewerbalnej.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie. Uważamy, że wiedza przekazana nam podczas spotkania przyniesie 100% korzyści w życiu zawodowym.

 

Klasa IV TH

Comments are closed.