Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Wizyta w Omidzie i Greenway Polska

W czwartek (08.11.2018r.) klasy trzecie i drugie wzięły udział w wycieczce zawodoznawczej do Gdyni. Wspólnie byliśmy z wizyta w inkubatorze przedsiębiorczości, a później – podzieleni na dwie grupy mogliśmy zapoznać się z profilem pracy firmy OMIDA i Greenway Polska.

W Greenway’u (GreenWay  stworzyła największą w Polsce sieć ładowania samochodów elektrycznych) największe wrażenie zrobił na nas sposób relaksowania pracowników czyli gra w piłkarzyki i jazda na elektrycznych deskorolkach, zaś w OMIDZIE  miłą niespodzianką był poczęstunek. Jednakże największe wrażenie wywarł na nas pan Dyrektor podczas energicznego poprowadzenia manewru cofania autobusu w celu uniknięcia długiego postoju spowodowanego wypadkiem kilku samochodów na trasie.

Comments are closed.