Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Konferencja online

Konferencja online w związku z VI Ogólnopolskim Dniem Planowania Kariery pod hasłem Samorozwój kluczem do sukcesu! W konferencji wzięli udział uczniowie klas trzecich i czwartych. Program obejmował : najważniejsze pytania w karierze, temat komiksu jako niestandardowej pomoc w nauce oraz wykład Michała Zawadki – pisarza, autora książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży oraz mówcy inspiracyjno-motywacyjnego. „Chcę być kimś – aplikacja życiowego sukcesu.”

Comments are closed.