Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Klasa IV TSE na biwaku w Runowie

W dniach 16-18 września klasa IV TSE uczestniczyła w biwaku w Runowie koło Lęborka. Uczniowie realizowali program „Adrenalina Team”, prowadzony przez wykwalifikowanego instruktora. Pierwszego dnia odbyła się tzw. pionierka obozowa czyli wyjście do lasu z elementami surwiwalu: rozpalanie ognia, budowanie schronienia, przejście po moście linowym przez rzekę.

Wieczór zakończył się dyskoteką z karaoke. Drugiego dnia rano uczniowie poznali techniki maskowania się i rozegrali kilka gier terenowych w lesie. Popołudniu młodzież miała okazję wejść na Most Tybetański rozwieszony 7 m nad ziemią, podczas gdy inni pokonywali tor przeszkód, czy też brali udział w strzelaniu z wiatrówki. Wieczorem czekała uczniów wspinaczka i ognisko z kiełbaskami. Trzeciego dnia ostatnią atrakcją był paintball na poligonie Delta w Darżynie. Klasa spędziła razem miło i aktywnie czas, wszyscy wrócili zadowoleni.

Comments are closed.