Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Warsztatach na temat kreatywności w życiu, które odbyły się w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

W ramach projektu prowadzonego przez Fundację Inspirujące Przykłady klasa I TŻiUG w dniu 14 czerwca wzięła udział w warsztatach na temat kreatywności w życiu, które odbyły się w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Drugim punktem programu były wizyty studyjne  w firmie Hamilton i BBK. Grupa uczniów która odwiedziła Hamilton zapoznała się z szerokim wachlarzem wyspecjalizowanych usług dotyczących badań: żywności, opakowań, chemii gospodarczej, zabawek, zabawek, paliw i innych produktów.

Druga grupa w  BBK zapoznała się z ofertą firmy i uczestniczyła w warsztatach z zakresu dekoracji wnętrz. BBK od 20 lat kreuje trendy aranżacyjne na polskim i zagranicznym rynku tworząc bogate i unikalne kolekcje ozdób, tekstyliów i domowych akcesoriów dla trzech marek: home&you, Essex, a Tab.

Comments are closed.