Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

My odwiedzamy Kaufland – Kaufland odwiedza nas

W dzisiejszych czasach rynek jest zalany różnorodnością dyskontów spożywczych oraz supermarketów. Jednym z najbardziej znanych sklepów, nie tylko w Bytowie, ale też w Polsce i całej Europie, jest Kaufland – niemiecka sieć sklepów, która pojawiła się na polskim rynku w 2001 roku. Kilka dni temu uczniowie klasy II TLH i III TH mogli gościć u siebie dyrektora bytowskiego marketu – pana Rafała Klasę.

 

Spotkanie miało charakter dyskusji, było bardzo owocne, poprowadzone energicznie. Pan Rafał cierpliwie odpowiadał na pytania. Przedstawił m.in. ścieżkę kariery zawodowej i uświadomił uczniom jakich wymogów kwalifikacyjnych mogą spodziewać się osoby zainteresowane pracą w charakterze dyrektora sklepu. Omówił warunki pracy, możliwości zatrudnienia i zarobki. Te ostatnie zmotywowały wszystkich do sumiennej nauki … matematyki J

Comments are closed.