Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Sukces Kingi

Kinga Krywiak znalazła się w grupie 30 najlepszych uczniów w wiedzy turystycznej w Polsce. O tym jak szeroką ma wiedzę udowodniła podczas II etapu V Olimpiady Wiedzy o Turystyce w Gdańsku kwalifikując się do centralnego etapu Olimpiady. W terminie 4-7 kwietnia br. Kinga pojedzie na finał Olimpiady do Spały, gdzie nie tylko będzie musiała napisać test, wykonać zadanie praktyczne, ale też przedstawić prezentację dotyczącą głównego tematu „Turystyka folklorystyczna – barwy folkloru”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Comments are closed.