Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Studniówki czas

Bawiliśmy się wspaniale!

Zjawiskowe dziewczęta, przystojni chłopcy, pięknie zatańczony polonez i elegancka, złoto-czarno-biała, oprawa sali gimnastycznej – tak mogło być tylko na najlepszej studniówce 2018 roku. Naszej studniówce!

 

W sobotni wieczór 27.01.18 r. bawiliśmy się na uroczystości, która symbolicznie odbyła się 100 dni przed maturą. Na początku były podziękowania dla dyrekcji, wychowawców, rodziców , innych nauczycieli i osób zaangażowanych w przygotowanie imprezy, potem przemówienia pana dyrektora i jednej z mam i oczywiście to, co najważniejsze podczas balu – polonez. Wypadł świetnie, za co jesteśmy wdzięczni paniom wuefistkom, bo to one szlifowały z nami kroki, dygnięcia, ukłony. Po tej części nastała ta mniej oficjalna –radosna zabawa do białego rana z Dj-em Tofikiem. W międzyczasie były wspólne zdjęcia, bardziej lub mniej szalone tańce, także te z wychowawczyniami, i oczywiście pokaz filmu, który przygotowaliśmy specjalnie na potrzeby tego wieczoru. Filmik w zabawny sposób pokazywał nas, uczniów klas maturalnych, i profile klas, które reprezentujemy. Jego odbiór – i wśród nas, którzy widzieliśmy go po zmontowaniu w gruncie rzeczy dopiero teraz , naszych partnerów, i wśród obecnych nauczycieli i rodziców był bardzo pozytywny. Cieszymy się !

Fantastycznym momentem było też odtańczenie ponownie, o północy, poloneza. Ten, wiadomo, jest inny od tego otwierającego studniówkę – spontaniczny, swobodny, radosny, nieprzewidywalny. Peruki na głowie, podwiązki na szyjach chłopców, celowy chaos w krokach , trampki do wieczorowej sukni – to wszystko jest wtedy dopuszczalne.

Takiej imprezy życzymy młodszym rocznikom!

Comments are closed.