Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


    
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskiej w ZSEU.

Mamy wśród nas Laureata III Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskiej, w tym roku została nim uczennica klasy III TSE Kinga Hapka.

Kinga Hapka oraz z Alicja Sarnowska z klasy III a TE brały udział w finale ogólnopolskiej III OWIUHM w Suchej Beskidziej. W tym roku tematem wiodącym Olimpiady była „Bankowość – miejsce i jej rola w gospodarce rynkowej”. Na szczeblu centralnym trzeba było wykazać się nie tylko teoretyczną wiedzą ekonomiczną, ale również zastosować posiadaną wiedzę w praktyce. Uczennice tym samym, nie tylko zostały zwolnione z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, ale również przywiozły ze sobą liczne nagrody rzeczowe.

Gratulujemy!!!

Comments are closed.